REKLAMA

Aký je ideálny partner? Je zrejmé, že paušalizovať jeho vlastnosti či výzor sa nedá. Každý má iné preferencie a harmónia či disharmónia párov spočíva v množstve premenných. My sa v našej astro sérii venujeme kompatibilite podľa znamení, ktorá poodhaľuje veľa z týchto aspektov.

Ktoré znamenie sa hodí k Levovi? To si prezradíme práve v tejto časti, pričom okrem TOP kombinácie s Levom odhalíme aj ďalšie dve skvelé možnosti. Jednoducho partnerstvá, ktoré stoja za to!

Znamenie Leva zahŕňa obdobie narodenia od 23. júla do 22. augusta. Jeho vládnucou planétou je Slnko a živlom oheň. Ide o silnú osobnosť s túžbou žiť si život podľa vlastných predstáv. Potrebuje dostatok priestoru na sebarealizáciu, čo má akceptovať aj partner, s ktorým sa bude cítiť dobre.

Na človeku ho zaujme okrem iného aj spôsob vystupovania, vyžarovanie a dobrý vkus. Naopak, vychádzať určite nebude s niekým, kto ho má potrebu usmerňovať, obmedzovať či nebodaj nejakým spôsobom manipulovať. No a pokiaľ k tomu vyzerá zanedbane a nevie ani zmysluplne konverzovať, Lev nemá záujem.

Ako roztopiť srdce svojej drahej? Pozri SEM >>>

Ktoré znamenia sa hodia k Levovi najviac? S týmito mu bude sveta žiť

Okrem TOP kombinácie so znamením Leva, ktorú spomenieme na konci, si najskôr rozanalyzujeme dve taktiež ideálne hviezdne spojenia. S týmito partnermi z aspektu lásky podľa zverokruhu Lev rovnako neurobí krok vedľa. I keď každé zo spomínaných znamení je vo svojom základe úplne iné, kľúčom je harmonické vyvažovanie odlišných vlastností i hodnotový súlad.

LEV – BLÍŽENCI

Pre Leva sú mimoriadne podnetnými a inšpirujúcimi Blíženci, ktorí v ňom povzbudzujú dobré vlastnosti. Toto vzdušné znamenie dodáva ohňu silu a obohacuje Leva najmä po duchovnej stránke.

Je pomerne bežné, že okrem rýchleho zaľúbenia sa dokážu tieto vzťahy prerásť do ľúbostného spojenia až po nejakom čase. Týka sa to napríklad aj dlhoročných priateľstiev alebo kontaktov medzi kolegami. Čím pomalšie sa však vzťah rozvíja, tým je stabilnejší.

Lev a Blíženci sú silnými osobnosťami a obaja sa musia naučiť kompromisom. Inak je od začiatku medzi nimi prítomná tolerancia, otvorená komunikácia a pochopenie. Akurát Lev môže mať kde-tu problém ustrážiť si pri ulietanom Blížencovi svoju žiarlivosť. 

Náš tip: Pikantné partnerské horoskopy

ktoré znamenia sa hodia k levovi

Blíženci však nezabúdajú na pochvalu a uznanie partnera v znamení Leva, čím vedia zahnať aj prípadné mráčiky. 

Blíženci rovnako nemôžu brať na ľahkú váhu rodinné založenie Leva, preto sa neoplatí dlho váhať s krokmi, ktoré posúvajú vzťah ďalej, ako je napríklad spoločné bývanie či napokon svadba. Nie je sa čoho báť, pretože hviezdy predpovedajú spoločnej púti Leva a Blížencov, na ktorej nuda rozhodne nehrozí, krásne momenty, silné emócie i láskyplné pochopenie . 

REKLAMA

LEV – RAK

I keď to tak zo začiatku nemusí vyzerať, Lev a Rak sú na dlhodobý ľúbostný partnerský vzťah priam predurčení. Nie vždy totiž platí, že voda, čo je Rakov živel, zahasí oheň v Levovi. Len by si partner v znamení Leva mal dať záležať na tom, aby náhodou svojimi „silnými“ rečami či skutkami senzitívneho Raka hneď pri nadväzovaní kontaktu nevystrašil. Pokiaľ sa hrany ich rozdielnych pováh citlivo obrúsia, dokážu sa krásne dopĺňať.

Ako silne rodinne založené znamenia kladú dôraz na hodnotu domova, ktorý v ich prevedení vyniká v praktickosti i útulnosti s prvkami luxusu. 

Lev sa s Rakom stáva trošku viac „usadlejší“, napríklad v porovnaní so vzťahom s Blížencami, no „rodinný krb“ si vedia naplno so všetkými benefitmi vychutnať obe znamenia. 

Neprehliadni: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Blížencom? 

aké znamenia sa hodia k Levovi

Sú si taktiež skvelou vzájomnou oporou. Lev vysoko oceňuje na partnerovi v znamení Raka jeho oddanosť a nevie sa nabažiť pozornosti, ktorú mu je ochotný poskytnúť. Na oplátku dokáže zatvárať oči nad nepredvídateľnými zmenami nálad, ktoré sú pre Raka tak typické. Dokonca sa mu ich darí zmierňovať citlivým a starostlivým prístupom.

Tiež ťa zaujme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Rakovi?

TOP partner pre Leva podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Levovi najviac zo všetkých? Asi nie je prekvapujúce, že za najideálnejšiu sa považuje kombinácia ohňa s ohňom. Výborne sa môže vykryštalizovať ako vzťah s druhým Levom (i keď v tomto prípade to môže byť hop alebo trop), no TOP spojením s prognózou dlhotrvácnej lásky je vzťah Leva s Baranom.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

LEV – BARAN

Lev a Baran –  to je jednoducho synonymum pre dynamický a úspešný pár. Ohnivé znamenia sa priťahujú k sebe silnou vášňou, no aj podobným zmýšľaním a cieľavedomosťou. Pokiaľ napríklad spoločne podnikajú, majú spoločný projekt či záľubu, sú neprekonateľní.

A aj keď pri vyjasňovaní si názorov súvisiacich so spoločnými cieľmi a plánmi môžu padnúť silnejšie slová, je tento miestami trochu taliansky vzťah priam ukážkový a stabilný. 

Vybrali sme: Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu: Vieš, ktorá je tvoja? 

lev partnerský horoskop

Starajú sa o seba navzájom, neskôr sú príkladnými rodičmi, ktorí sa snažia byť pre svoje deti vzormi hodnými nasledovania. Partneri v týchto ohnivých znameniach sa dokážu vzájomne láskyplne povzbudiť, inšpirovať aj prekvapiť. Spájajú ich okrem silných emócií aj pragmatické ciele. Ich puto sa časom zvykne ešte viac zoceliť pod vplyvom všetkého, čo spoločne zažívajú.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.