V dnešnom partnerskom horoskope znova rozoberieme vzťahy s Býkom. V predošlej časti sme sa zamerali na tie, v ktorých je ukrytý veľký potenciál a čaká ich s veľkou pravdepodobnosťou ružová budúcnosť. No a dnes sa na to pozrieme z opačnej strany. Ktoré znamenie sa nehodí k Býkovi najviac zo všetkých a s ktorými znameniami je podľa hviezd pravdepodobnosť na trvalú lásku veľmi mizivá? Prečítajte si o troch nekompatibilných spojeniach s Býkom. Spojeniach, ktorým hrozí veľmi skorý krach v láske a vzájomné odcudzenie.

Ktoré znamenia sa nehodia k Býkovi a ich vzťah má zvyčajne len krátku trvanlivosť?

V minulej časti sme si už spomínali, že k Býkom sa hodia najmä domácke a rodinne založené typy, ako sú Ryby či Rak. 

Medzi nekompatibilné by sme teda v zásade mohli zaradiť tie znamenia, ktoré neinklinujú k usadlému spôsobu života, no a predovšetkým všetkých liberálne naladených inovátorov. 

Vybrali sme: Zamilovanosť muža a ženy spôsobujú tieto faktory: TOP zaujímavosti o začiatkoch lásky

partnerská nekompatibilita znamenie Býk

Býk je totiž tradicionalista s pevnou väzbou na rodinné korene. Hodnotové rozladenie v tejto sfére zažíva predovšetkým so Strelcom.

BÝK – STRELEC

Pri Strelcovi je Býk takmer vždy ako na ihlách. Nikdy presne nevie, ako ho toto slobodu milujúce a nezávislé znamenie prekvapí. Možno až v polovici prípadov je to však pre Býka nie príjemné prekvapenie a táto nepredvídateľnosť ho na Strelcovi dostáva priam do vývrtky. Na začiatku vzťahu nemusí byť nesúlad až taký citeľný, no postupne sa graduje. Ohnivý Strelec síce dokáže Býka očariť aj na prvý pohľad, a to svojím vyžarovaním a rozhľadenosťou. Časom to však nestačí na harmonicky sa rozvíjajúce partnerstvo.

Býkovi v ňom chýba najmä stabilita. K tomu treba prirátať i to, že Býk dokáže byť poriadne žiarlivý a majetnícky, čo je pre Strelca alarmujúcim signálom, aby zobral nohy na plecia. Neznesie totiž obmedzovanie. 

Neprehliadni: Ktoré znamenia najviac podvádzajú? Na tieto si daj pozor!

partnerske kompatibilita pre znamenie Býk

A taktiež ho ubíja príliš racionálne a pragmatické nastavenie Býka, ktorý zas nemusí mať pochopenie pre jeho štýl kreativity a „ulietania“ do oblastí, ktoré rohaté znamenie nepovažuje za užitočné. Ich hodnotové orientácie sú v zásade odlišné, preto vzťah Strelec – Býk končí často pri flirte alebo krátkodobej známosti.

BÝK – VODNÁR

Už sme spomínali, že Býk nemá veľmi rád inovácie a liberálnejší pohľad na svet. V tomto je jeho pravým protikladom Vodnár. Na jednej strane si môže Vodnár myslieť, že Býkovi otvorí oči a presvedčí ho o výhodách vlastného ponímania sveta, no na druhej strane Býk bude trvať na svojom pôvodnom presvedčení. Nepohne s ním veru ani revolučný Vodnár. A vzájomne si tak budú celkom dobre liezť na nervy. U Vodnára hrozí frustrácia a u Býka výbuchy zlosti.

Na programe dňa môžu byť aj žiarlivostné výstupy Býka, pretože čím viac bude hľadať Vodnár pochopenie u druhých a vzďaľovať sa tak svojmu partnerovi, tým viac Býka nahlodajú pochybnosti o jeho vernosti. Vodnár si tak môže vypočuť výčitky, že sa mu nedostatočne venuje a uteká z domu.

ktoré znamenia sa nehodia k býkovi

Býk však nechce pochopiť a ani nepochopí, že partner v znamení Vodnára potrebuje mať nevyhnutne „svoj priestor“, a to navyše v prípade, ak so svojou polovičkou nezdieľa spoločné záujmy. A práve preto je tento vzťah vo väčšine prípadov odsúdený na krach.

Ktoré znamenie sa nehodí k Býkovi najviac zo všetkých?

Do tretice si predstavíme najhoršiu kombináciu pre vzťah s Býkom. V tomto prípade ani nejde o rozpor týkajúci sa tradičných hodnôt a rodiny, ale o skôr tvrdohlavosť a neschopnosť oboch znamení robiť kompromisy.

Nieže by toho neboli schopní, i keď majú v tomto smere svoje limity. No práve toto hviezde spojenie v nich prebúdza skôr temnú stránku osobnosti a nechajú sa strhnúť skôr tým horším, čo je v nich.

BÝK – LEV

Na začiatku to môže vyzerať veľmi ružovo, no časom partnerstvo Býk – Lev nadobúda „talianske“ kontúry a láskyplná vášeň sa otáča na zlosť. A nielen na zlosť, ale rovno boj „kto z koho“. Obe znamenia patria k dominantným a „idú si svoje“. Keď navyše Lev zaregistruje snahy Býka o jeho zmanipulovanie, je oheň na streche. Momenty plné lásky sa stanú čoskoro minulosťou. Vystriedajú ich výčitky, znechutenie a konflikty, ktoré sa im len ťažko podarí urovnať, nakoľko každý chce mať posledné slovo. Je veľmi pravdepodobné, že sa prvý stiahne zo vzťahu Lev, Býk sa odstriháva podstatne ťažšie. Nakoniec si však aj on uvedomí, že by sa v ňom obaja trápili a nemali v sebe vzájomnú oporu.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.