REKLAMA

Dnes náš výklad partnerských horoskopov lásky postupne uzatvárame. Úplne posledná bude analýza týkajúca sa znamení, ktoré nie sú vhodné pre citlivé a rodinne založené znamenie Rýb. Dnes si však špeciálne posvietime na to, ktoré znamenie sa hodí k Rybám najviac. Okrem TOP partnera podľa hviezd prezradíme aj ďalšie dve spojenia s predpokladom dlhodobého vzťahu s víziou manželstva.

Ktoré znamenia sa hodia k Rybám? Na treťom a druhom mieste sa nachádza…

Vládnucou planétou Rýb je Neptún a vo zverokruhu sa ich týka obdobie narodenia od 20.2. do 20.3. Ich živlom je voda a veru, ľudia v tomto znamení sa radi nechajú unášať snami a fantáziami. Buď je ich ideálny partner z rovnakého cesta, alebo na ne pôsobí ako harmonizačný ukotvujúci element. Ako pevná skala, ktorá im zabezpečí útočisko v čase nepriazne osudu. Kým sa dostaneme k tomu, ktoré znamenie sa hodí k Rybám najviac zo všetkých, spomenieme ešte dvoch mimoriadne kompatibilných kandidátov na stabilný a plnohodnotný vzťah. Tu sú.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

RYBY – BÝK

Na človeka v znamení Býka pôsobia Ryby už od začiatku mimoriadne atraktívne. Kým ich však uloví, s vysokou pravdepodobnosťou ho to bude stáť veľmi veľa energie. Mal by sa predviesť v tom najlepšom svetle. Ideálne, ak vytiahne všetky svoje tromfy poukazujúce na jeho serióznosť.

Na stabilitu, bezpečie a zázemie sa Ryby chytajú najlepšie. Samozrejme, malo by ísť o kvality, ktoré vie Býk aj reálne ponúknuť, no pre neho ako znamenie ovládaného živlom zeme by to nemal byť problém.

Odhaľ skvelé tipy na romantické darčeky pre Ryby TU >>>

horoskop lásky ryby kompatibilita

To, čo sme popisovali vyššie, sa týka najmä kombinácie žena Ryba a muž Býk. Je však isté, že aj muž Ryba ocení zázemie v zmysle starostlivosti o ich spoločné hniezdočko, jeho skrášľovanie a tiež všetko, čo je žena v znamení Býka ochotná obetovať pre rodinu a jej blaho. 

Okrem súhry v základných otázkach týkajúcich sa ich spoločného fungovania, je na mieste spomenúť aj kompatibilitu v erotickej oblasti. Tá býva na nadštandardnej úrovni.

A čo je naozaj výborné, je fakt, že obe znamenia sa dokážu vzájomným pozitívnym vplyvom posúvať ďalej, objavovať nové obzory. U Býka majú Ryby tendenciu odpútať ho od jeho lipnutia na matérii. A zas z opačnej strany Býk svoju polovičku v znamení Rýb udržuje nohami na zemi. Je to naozaj podarený pár, v ktorom sa obaja harmonicky dopĺňajú. A keď všetko cvakne tak, ako má, zakotvia v stabilnom manželstve, spravidla s viacerými potomkami.

RYBY – KOZOROŽEC

Láska znamení Rýb a Kozorožca síce nie je búrlivá ako z románu, ale zato veľmi trváca a stabilná. Najmä spojenie, v ktorom je muž Kozorožec a žena Ryby je pre nich oboch mimoriadne naplňujúce a šťastné.

REKLAMA

Kozorožec sa absolútne nájde v pozícii živiteľa rodiny, ktorý má vo vzťahu rozhodujúce slovo. Flexibilnejšie Ryby dodajú Kozorožcovi útulné zázemie a k dokonalej rodinke potom už chýbajú len deti.

Vybrali sme: Svadobný dar pre novomanželov: Tu si ho vyberieš

aké znamenia sa hodia k rybám manželstvo

Vyššie spomínané rozdelenie úloh obom vyhovuje, no aj v opačnom garde, keď je muž v znamení Rýb a žena Kozorožec si nájdu svoj ideálny spôsob fungovania. Na svojej spoločnej životnej ceste harmonicky súznia. Kozorožec sa môže bez problémov realizovať v práci tak, ako si predstavuje a Ryby sú spokojné v stabilite a pokojnej atmosfére ich spolužitia.

Ktoré znamenie sa hodí k Rybám najviac zo všetkých?

Aj keď i predošlé spomínané znamenia sú pre Ryby super partiou, predsa len to NAJ je len jedno. A presne tak ako oni je aj ich vyvolené znamenie ovládané živlom vody. Tak teda, ktoré znamenie sa hodí k Rybám najviac? Možno budete prekvapení, ale je to podobnú charizmu a tajomno vyžarujúci Škorpión. V čom spočíva tajomstvo hlbokej lásky Rýb a Škorpióna?

RYBY – ŠKORPIÓN

Keďže ide v oboch prípadoch o vodné znamenia, ktoré sú citlivé na rovnaké podnety, dokážu sa veľmi dobre vzájomne pochopiť. Rozumejú si takmer bez slov.

Ich osudové stretnutie pravdepodobne nebude štandardné a ani ich vzťah väčšinou nepatrí medzi také tie klasické zväzky. Možno ho čiastočne označiť za bohémsky, prípadne aj za alternatívny. Čo však očakávať od fantáziou nadnášaných Rýb a tajuplne pôsobiaceho Škorpióna?

Zaujme ťa: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí ku Škorpiónovi?

partnerský horoskop lásky pre znamenie ryby

Ale je v podstate jedno, či sa usadia v chalúpke na okraju lesa alebo budú pracovať z pláže a iniciujú sa spoločne v oblasti umenia či ezoteriky. Hlavné je, že im to bude maximálne vyhovovať a tak bok po boku nájdu svoje šťastie. Aby však bolo jasné, dokážu pragmaticky vyriešiť problémy, ktoré prináša život, ale vychutnávajú si ho nie úplne typicky.

 

No a keby im to v ich idylke trochu zaiskrilo mimo erotickej oblasti, stále sa vedia dohodnúť, pričom v týchto prípadoch skôr ustúpia Ryby. No v konečnom dôsledku im Škorpión rád ich zmierlivosť vynahradí a urobí či zoženie všetko, čo im uvidí na očiach. 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.