REKLAMA

Ako sa zdá, dlhé a husté mihalnice nevyjdú nikdy z módy. Pohľad žmurkacej bábiky nám dnes chcú zaručiť rôzne druhy umelých mihalníc. Pravdou však je, že vlastným mihalniciam sa nič nevyrovná. Mnohé ženy majú dokonca zlé skúsenosti po odstránení 3D mihalníc, keď si tie svoje vlastné museli dávať dlhý čas do poriadku. Mali ich totiž oslabnuté a riedke. No a práve preto ma zaujal na našom trhu dostupný produkt, ktorého úlohou má byť výrazné posilnenie, zahustenie a predĺženie vlastných mihalníc. Gigalash sérum som si kúpila a poctivo testovala, aby som mohla zhodnotiť jeho účinky z dlhodobejšieho aspektu.

V nasledujúcej recenzii prezradím, či som kúpu produktu neoľutovala a pokúsim sa vám tiež sumarizovať všetky informácie o tomto špeciálnom produkte. 

Ako výrobca uvádza, prvé výsledky by mali byť zaznamenané už po prvom týždni používania. Poďte sa teda pozrieť, aká je moja osobná skúsenosť s týmto rastovým sérom na mihalnice.

Zaujme ťa: Letné účesy na svadbu: Veľa prekrásnej inšpirácie na deň D

Gigalash sérum na mihalnice

Môžem vám ho odporúčať alebo sa do neho neoplatí investovať? Ide totiž o jeden z tých drahších prípravkov určených na posilnenie a predĺženie rias.

Moje východisko – slabé a nie veľmi výrazné riasy

Síce som nikdy neabsolvovala aplikáciu 3D či iného typu umelých mihalníc, takže vlastné mihalnice nemám poškodené mechanicky, no tie moje od prírody nie sú a nikdy neboli veľmi výrazné. Bez použitia špirály ich nejak extra nevidno. A poslednú dobu som sledovala, že sa mi riasy aj celkom preriedili a oslabli.

Rastové sérum na mihalnice od Gigalash malo teda pri mne naozaj nie ľahkú úlohu. Veď sa napokon pozrite na priloženú fotku, kde je zaznamenaný stav pred používaním séra.

recenzia Gigalash východisko

Čo tvrdí Gigalash na svojej stránke a na obale produktu?

Unikátne rastové sérum na riasy Gigalash má s pomocou svojej špeciálnej patentovanej technológie donútiť vlastné riasy, aby vyrástli hustejšie, dlhšie a boli aj tmavšie a výraznejšie. Výrobca uvádza, že sérum je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70 % viac objemu a až o 90 % väčšiu dĺžku. Zhruba po mesiaci používania by mal byť efekt naozaj oslňujúci.

A ako to vlastne celé funguje? Gigalash sérum na mihalnice predlžuje rastový cyklus rias, vďaka čomu môžu mihalnice vyrásť omnoho dlhšie.

Zároveň toto špeciálne sérum na riasy zabraňuje predčasnému vypadávaniu mihalníc, urýchľuje ich rast a zvyšuje taktiež ich pružnosť. Rastové sérum Gigalash je samozrejme dermatologicky a oftalmologicky testované. A čo naň hovorím ja? Tu sú moje skúsenosti.

Gigalash recenzia

Recenzia Gigalash po dvoch týždňoch používania

Najskôr by som sa podelila o prvé dojmy z tohto séra, ktoré je číre a nanáša sa z pevného plastového obalu s pomocou malej štetinky. Pevnosť obalu som mala možnosť otestovať už pri jednom z prvých nanášaní séra, keďže mi padlo na zem z výšky a nič sa mu nestalo. Chvalabohu.

REKLAMA

Gigalash sérum sa nanáša dvakrát za deň na nenalíčenú pleť (teda ráno pred líčením a večer po odlíčení). Aplikácia je podobná ako pri linke, teda v tesnej blízkosti korienkov rias (horných i dolných) a dokonca sa môže aplikovať aj na obočie. Lebo aj to potrebuje posilniť a oživiť, najmä ak sa vám podarí niečo TAKÉTO! 

Musím pozitívne vyzdvihnúť fakt, že napriek mojim naozaj precitliveným očiam mi sérum nijak nevadilo. Neštípalo a ani nič podobné.

Bola som veľmi milo prekvapená, lebo niekedy ma dokáže štípať aj kvalitná riasenka či odličovací prostriedok. Sérum Gigalash som po aplikácii jednoducho nechala vsiaknuť a inak som ďalej postupovala podľa mojej klasickej kozmetickej rutiny.

Gigalash sérum

Podľa slov výrobcu by mal byť prvý výsledok zrejmý už po siedmich dňoch používania séra. Ja osobne som po týždni nič zásadné neregistrovala. Keď som však vyzvala rodinu, aby sa na mňa lepšie prizreli, povedali, že riasy nemám dlhšie, ale určite o čosi výraznejšie.

Oplatí sa prečítať: Recenzia: Skúsenosti s kozmetikou AVON (katalógovým predajom) a mojím najobľúbenejším TOP produktom od tejto značky 

Prvý naozaj zreteľný efekt, ktorý je zdokumentovaný aj na obrázku, som zaregistrovala po vyše týždni používania séra Gigalash.

Len pripomeniem, že som si ho nanášala za tento čas naozaj poctivo. Sérum však potrebuje na prvé zreteľné výsledky čas. U mňa to bolo vyše týždňa, no verím, že u niekoho, kto má mihalnice pevnejšie, to bude aj kratšie.

gigalash recenzia týždeň 2
No a čo som pozorovala? Okrem zrejmého posilnenia a zvýraznenia rias bolo evidentné už aj ich predĺženie. Nepamätám si, že by som niekedy mala mihalnice v takej dobrej forme. Samozrejme, že som v testovaní pokračovala ďalej, pretože efekt sa má časom ešte zosilniť. 

Recenzia Gigalash po mesiaci používania

Pokračovať v pravidelnom používaní Gigalashu sa naozaj oplatilo. Po mesiaci som viac ako zahustenie vnímala predovšetkým evidentné predĺženie mihalníc. Celkovo sú teraz moje riasy oveľa výraznejšie i pevnejšie. A čo je na tom najlepšie? Sú moje vlastné a nie umelé. 

Pre zachovanie efektu dlhých a hustých mihalníc sa sérum odporúča používať aj naďalej. Jedno balenie vydrží naozaj dlho.

3 mililitre séra Gigalash vystačia až na 5 mesiacov používania! Pre udržiavanie dosiahnutého stavu však už nepoužívam sérum dvakrát denne. Myslím si, že bohato postačuje aplikácia jedenkrát. Ja si ho dávam na noc.

gigalash recenzia po mesiaci 2

Za zmienku určite stojí to, že v ponuke obchodu je možné dostať i výhodnejšie balenia po viacerých kusoch. Osobne si myslím, že peniaze investované do posilňujúceho a predlžujúceho séra Gigalash stoja za to. A to nielen pre tie ženy, ktoré si poškodili vlastné mihalnice po používaní umelých náhrad, ale i pre tie, ktoré podobne ako ja neboli obdarené výraznými mihalnicami od prírody. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o produkte Gigalash a vidieť aj viac recenzií tohto skvelého produktu na riasy, nakuknite na oficiálny e-shop Gigalash TU.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.