REKLAMA

Určite ste už zaznamenali povzdych nejednej mamy, otca či starého rodiča o tom, ako je ťažké zaujať súčasné deti. Majú toho na výber oveľa viac ako deti v minulosti, teda najmä po materiálnej stránke. S novou hračkou sa však zahrajú len chvíľku, kým skončí na kope ďalších v detskej izbe. Stojíte pred dilemou, čo darovať dieťaťu k sviatku? My vám teraz dáme jeden super tip. Vaše dieťa bude mať postarané o dokonalú zábavu, na ktorú len tak ľahko nezabudne. A nielen ono, ale aj jeho najbližší a v neposlednom rade pozvaní kamaráti a kamarátky.

Skúste to trochu inak 

Ako na to? Originálny darček pre dieťa nemusí mať podobu klasickej hračky. Čo tak tomu svojmu drobcovi dopriať zážitkový darček? Vymyslieť dokonalú a nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu nie je až taký problém. Áno, zorganizovať ju, to už je kapitola sama o sebe, ale rozhodne to stojí za to. Veď deti sú malé len raz a zážitky z tohto obdobia si zvyčajne pamätajú a spomínajú na ne s nostalgiou i v dospelosti.

Darček s pridanou hodnotou – zážitkový darček

Nielen dospelí čoraz viac preferujú zážitky a obdarovávajú sa dovolenkami, wellnessom či napríklad jazdou v luxusnom aute alebo letom balónom. Samozrejme, pri deťoch treba rozmýšľať trochu inak. 

Čo je pre deti zábavou a zároveň je to pre ne i prospešné? Predsa pohyb – naháňanie, skákanie, preliezanie, skrývanie, hra s kamarátmi a kamarátkami. To je dokonalá ingrediencia zábavy pre chlapcov aj dievčatá, ktorá by nemala chýbať na žiadnej detskej oslave. Ako však vyriešiť takéto detské aktivity a podnietiť deti k šanteniu? Čítajte ďalej.

Tiež ťa zaujme: Darčeky podľa znamenia: S týmito zaboduješ na narodeniny i na Vianoce

REKLAMA
atrakcie pre deti

Super tip na dokonalý zážitkový darček pre dieťa 

Aby váš drobec na svoju oslavu sviatku nezabudol a bol z nej naozaj nadšený, môžete si vybrať zo širokej ponuky zábavných atrakcií pre deti. Tie malému oslávencovi či oslávenkyni zabezpečia rozprávkový zážitok podľa vlastných preferencií.

Máte doma princeznú, ktorá túži po rozprávkovom hrade, alebo malého nadšenca motoristu? Nie je problém! Je si z čoho vyberať, a to od skákacích hradov pre tých najmenších cez detskú Ninja Factor dráhu, prekážkové dráhy až po nefalšované Ľadové kráľovstvo.

Radosť v očiach a šťastný výskot detí vás presvedčia, že práve tento zážitkový darček bol úžasnou voľbou, ktorú si oslávenec s nadšením vypýta aj na nasledujúce narodeniny, prípadne za samé jednotky na vysvedčení a podobne. 

Musíš sa pozrieť: Dokonalosť pre deti – kde? TU >>>

skákací hrad

Takže nezabudnite a do zoznamu si napíšte. Torta pre oslávenca, dobroty a pitný režim na hostinu pre všetkých, narodeninová výzdoba a zábavná atrakcia.

Navštívte web www.zabavka.sk a vyberte originálny darček zo zábavných atrakcií, s ktorými nehrozí nuda ani náhodou.

Foto: Freepik/www.zabavka.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.