Partnerské súžitie je postavené na množstve vecí. Jedným z najdôležitejších je povahová kompatibilita, ku ktorej má čo povedať aj astrológia. V nasledujúcej sérii partnerských horoskopov sa budeme venovať tomu, ktoré znamenia sa k sebe hodia a ktoré nie. Začíname rohatým znamením zahŕňajúcim obdobie narodenia od 21.03. do 20.04. Ktoré znamenie sa hodí k Baranovi najviac a zväzok s ním bude stabilný a naplnený láskyplným pochopením?

Ktoré znamenia sa hodia k Baranovi najviac? S týmito mu bude sveta žiť

Skôr, ako sa dostaneme k najideálnejšiemu partnerovi podľa znamenia zverokruhu pre Barana, spomenieme ešte dve znamenia, s ktorými by mal byť Baran s najväčšou pravdepodobnosťou spokojný a šťastný, nech už ide o ženu alebo muža.

Pozri tiež: Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac? Spoznaj TOP páry podľa zverokruhu

Pri Baranovi, ktorého ovplyvňuje Mars, treba počítať s výraznou energickosťou. S odhodlaním, vášňou a optimistickým nastavením sa vrhá po hlave do všetkého. Či už do kariérnych súbojov alebo vzťahov. Je to tvrdohlavé, vôľovo silné znamenie s vodcovským duchom. Od partnera či partnerky vyžaduje 100-percentnú vernosť bez náznakov flirtovania s inými. Na to je Baran extrémne citlivý. Odradiť ho na začiatku vzťahu môžete prílišným „uháňaním“. Najmä Barana muža treba nechať ženu „dobíjať“.

BARAN – RYBY

Nie je žiadnym prekvapením, že k výbušnému a dynamickému Baranovi pasuje celkom prispôsobivé a jemné znamenie, akým sú Ryby. Práve oni dodávajú Baranovi to, čo mu chýba. V páre sa harmonicky dopĺňajú. Rybám Baran dodáva sebaistotu a bezpečie, no a Ryby so svojou diplomatickosťou zas vedia s touto horúcou hlavou vykomunikovať aj bežné problémy, pohladiť ego a dopriať mu výnimočné postavenie vo vzťahu.

partner pre barana podľa zverokruhu

Ryby dokážu veľmi prešibane krotiť búrlivú povahu Barana, a to bez toho, aby sa Baran cítil nejak oslabený, znevýhodnený a nešťastný. Pod ich rukami sa z tvrdohlavého a výbušného Barana stáva mierumilovný Baránok, a to vďaka empatii Rýb a schopnosti urobiť pre svoju milovanú polovičku prvé a posledné. Baran by nemal zabúdať oceniť tieto láskyplné gestá vždy, keď sa dá. Napríklad romantickými a sentimentálnymi darčekmi, ktoré Ryby zbožňujú. No Rybám v zásade stačí aj milé slovo a vypočutie všetkého dôležitého, čo majú na srdci. Táto koštelácia má našliapnuté na harmonické a šťastné partnerstvo.

BARAN – STRELEC

Zatiaľ čo s Rybami sa Baran upokojí a zharmonizuje, s druhým pomerne dobre kompatibilným znamením Strelca to bude miestami pripomínať talianske manželstvo. Oheň tu totiž naráža na oheň. Napriek tomu sa však ich plamene môžu pekne dopĺňať a vznikne tak veľmi silná vášnivá láska, ktorá sa síce nezaobíde bez menších drám, no na druhej strane môžu zo seba bok po boku dostať Baran aj Strelec to najlepšie.

vhodné znamenia k baranovi

Obaja sú veľkí optimisti a prípadný občasný nesúlad môžu odľahčiť aj humorom, ktorý je im tak vlastný.

Zaujme ťa: Zimné vône pre ženy podľa znamenia zverokruhu: Vyber darček pre mamu, manželku, babku alebo svokru

Tým, že v mnohom sú ich myšlienkové pochody podobné a túžia v zásade po tých istých veciach, dokážu sa veľmi dobre pochopiť. Úspech a neúspech prežívajú podobne, dokonca sa môžu vzájomne inšpirovať v kariérnej oblasti. Musia však v sebe obaja utlmiť túžbu po prvenstve a súťaži, dopriať si vzájomne a nežiarliť na úspech toho druhého. Prítomné je tiež veľmi silné erotické prepojenie. Tento náruživý vzťah dvoch silných osobností stmelia zásadným spôsobom spoločné plány a ciele. Obaja niekedy vnímajú svet ako bojisko a spoločne vybojujú všetko, čo si zaumienia.

TOP partner pre Barana podľa zverokruhu

Najdokonalejším partnerom pre Barana podľa hviezd je Lev. Rovnako ako u Strelca, aj v tomto prípade ide o ohnivé znamenie, takže o intenzívne emócie rozhodne nie je núdza.

BARAN – LEV

Srdečnosť a otvorenosť – to sú kvality oboch znamení, na ktorých by mali stavať aj v partnerstve. 

ktoré znamenia sa hodia k baranovi

Dynamika oboch znamení je v súlade, rovnako tak aj konzervatívnejšie hodnotové smerovanie. Hoci spojenie Barana a Leva môže občas nadmerne iskriť, je zároveň trváce a silné. Obaja však musia stlmiť svoje ego a byť ochotní prispôsobiť sa jeden druhému. Pokiaľ to zvládnu, ich vzťah bude neprekonateľný.

Úžasné je, že sa dokážu vzájomne podnecovať, inšpirovať aj prekvapovať. Vyhovujú si ako v sexuálnej, tak aj v duševnej i praktickej sfére. No a tiež treba spomenúť, že táto kombinácia je výborná nielen pre lásku, ale rovnako aj v práci môžu tvoriť neporaziteľné duo. Nič však nebráni tomu, aby napríklad spolu podnikali a zároveň boli i spokojnými manželmi.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.