REKLAMA

Partnerské súžitie je postavené na množstve vecí. Jedným z najdôležitejších je povahová kompatibilita, ku ktorej má čo povedať aj astrológia. V nasledujúcej sérii partnerských horoskopov sa budeme venovať tomu, ktoré znamenia sa k sebe hodia a ktoré nie. Začíname rohatým znamením zahŕňajúcim obdobie narodenia od 21.03. do 20.04. Ktoré znamenie sa hodí k Baranovi najviac a zväzok s ním bude stabilný a naplnený láskyplným pochopením?

Ktoré znamenia sa hodia k Baranovi najviac? S týmito mu bude sveta žiť

Skôr, ako sa dostaneme k najideálnejšiemu partnerovi podľa znamenia zverokruhu pre Barana, spomenieme ešte dve znamenia, s ktorými by mal byť Baran s najväčšou pravdepodobnosťou spokojný a šťastný, nech už ide o ženu alebo muža.

Pri Baranovi, ktorého ovplyvňuje Mars, treba počítať s výraznou energickosťou. S odhodlaním, vášňou a optimistickým nastavením sa vrhá po hlave do všetkého. Či už do kariérnych súbojov alebo vzťahov. 

Je to tvrdohlavé, vôľovo silné znamenie s vodcovským duchom. Od partnera či partnerky vyžaduje 100-percentnú vernosť bez náznakov flirtovania s inými. Na to je Baran extrémne citlivý. 

Pozri tiež: Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac? Spoznaj TOP páry podľa zverokruhu

partner pre barana podľa zverokruhu

Odradiť ho na začiatku vzťahu môžete prílišným „uháňaním“. Najmä Barana muža treba nechať ženu „dobíjať“.

BARAN – RYBY

Nie je žiadnym prekvapením, že k výbušnému a dynamickému Baranovi pasuje celkom prispôsobivé a jemné znamenie, akým sú Ryby. Práve oni dodávajú Baranovi to, čo mu chýba. V páre sa harmonicky dopĺňajú. Rybám Baran dodáva sebaistotu a bezpečie, no a Ryby so svojou diplomatickosťou zas vedia s touto horúcou hlavou vykomunikovať aj bežné problémy, pohladiť ego a dopriať mu výnimočné postavenie vo vzťahu.

Ryby dokážu veľmi prešibane krotiť búrlivú povahu Barana, a to bez toho, aby sa Baran cítil nejak oslabený, znevýhodnený a nešťastný. Pod ich rukami sa z tvrdohlavého a výbušného Barana stáva mierumilovný Baránok, a to vďaka empatii Rýb a schopnosti urobiť pre svoju milovanú polovičku prvé a posledné.

Baran by nemal zabúdať oceniť tieto láskyplné gestá vždy, keď sa dá. Napríklad romantickými a sentimentálnymi darčekmi, ktoré Ryby zbožňujú. No Rybám v zásade stačí aj milé slovo a vypočutie všetkého dôležitého, čo majú na srdci. Táto konštelácia má našliapnuté na harmonické a šťastné partnerstvo.

REKLAMA

BARAN – STRELEC

Ktoré znamenie sa hodí k Baranovi na druhej priečke? Zatiaľ čo s Rybami sa Baran upokojí a zharmonizuje, s druhým pomerne dobre kompatibilným znamením Strelca to bude miestami pripomínať talianske manželstvo. Oheň tu totiž naráža na oheň.

Napriek tomu sa však ich plamene môžu pekne dopĺňať a vznikne tak veľmi silná vášnivá láska. Tá sa síce s veľkou pravdepodobnosťou nezaobíde bez menších drám, no na druhej strane môžu zo seba bok po boku dostať Baran aj Strelec to najlepšie. Podnecujú sa k maximálnym výkonom a tiež si vďaka svojmu spolužitiu cvičia svoje slabé stránky.

vhodné znamenia k baranovi

Obaja sú veľkí optimisti a prípadný občasný nesúlad môžu odľahčiť aj humorom, ktorý je im tak vlastný.

Tým, že v mnohom sú ich myšlienkové pochody podobné a túžia v zásade po tých istých veciach, dokážu sa veľmi dobre pochopiť. Úspech a neúspech prežívajú podobne, dokonca sa môžu vzájomne inšpirovať v kariérnej oblasti. Musia však v sebe obaja utlmiť túžbu po prvenstve a súťaži, dopriať si vzájomne a nežiarliť na úspech toho druhého.

Prítomné je tiež veľmi silné erotické prepojenie. Tento náruživý vzťah dvoch výrazných osobností stmelia zásadným spôsobom spoločné plány a ciele. Obaja niekedy vnímajú svet ako bojisko a spoločne vybojujú všetko, čo si zaumienia.

TOP partner pre Barana podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Baranovi najviac zo všetkých? Najdokonalejším partnerom pre Barana je podľa hviezd Lev. Rovnako ako u Strelca, aj v tomto prípade ide o ohnivé znamenie, takže o intenzívne emócie rozhodne nie je núdza.

BARAN – LEV

Srdečnosť a otvorenosť – to sú kvality oboch znamení, na ktorých by mali stavať aj v partnerstve.

Dynamika oboch znamení je v súlade, rovnako tak aj ich konzervatívnejšie hodnotové smerovanie. V zásade majú od života podobné očakávania.

Zaujme ťa: Zimné vône pre ženy podľa znamenia zverokruhu: Vyber darček pre mamu, manželku, babku alebo svokru

ktoré znamenia sa hodia k baranovi

Hoci spojenie Barana a Leva môže občas nadmerne iskriť, je zároveň trváce a silné. Obaja však musia stlmiť svoje ego a byť ochotní prispôsobiť sa jeden druhému. Pokiaľ to zvládnu, ich vzťah bude neprekonateľný.

Úžasné je, že sa dokážu vzájomne podnecovať, inšpirovať aj prekvapovať. Vyhovujú si ako v sexuálnej, tak aj v duševnej i praktickej sfére.

No a tiež treba spomenúť, že táto kombinácia je výborná nielen pre lásku, ale rovnako aj v práci môžu tvoriť neporaziteľné duo. Nič však nebráni tomu, aby napríklad spolu podnikali a zároveň boli i spokojnými manželmi.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.