REKLAMA

Partnerské horoskopy pokračujú analýzou toho, ktoré znamenie sa hodí k Váham najviac zo všetkých v rámci zverokruhu. Dodáme k nemu ešte dve mimoriadne kompatibilné znamenia, taktiež ideálne pre dlhotrvajúce a úspešné partnerstvo s Váhami.

Tak ako zemským Býkom, tak aj vzdušným Váham vládne Venuša, ktorá im dodáva iskru a väčší záujem o ľúbostné vzťahy. Obdobie narodenia Váh je ohraničené od 24.09. do 23.10. Kto sú teda tí TOP partneri pre znamenie vyznačujúce sa zachovaním chladnej hlavy v rôznych situáciách a zároveň túžiacim po harmónii?

Ktoré znamenia sa hodia k Váham? S týmito bude súznieť najlepšie!

Váhy by chceli v praktických veciach stáť na zemi, ale viac-menej ulietavajú vďaka svojej vzdušnej povahe. V princípe mávajú Váhy v živote pomerne veľa milostných vzťahov, kým sa usadia a aj to nemôžeme hovoriť o takom tom tradičnom usadení sa, ktoré počína svadbou, pokračuje založením rodiny atď. Túto stránku Váh by mala jej polovička plne akceptovať a možno sa zmieriť aj s tým, že ich partnerstvo nebude nikdy „podložené papierom“.

Vzťah s Váhami je v každom prípade celkom veľký risk, a to aj vtedy, keď sú páru naklonené všetky hviezdy, pretože človek v znamení Váh je nepredvídateľný a môže bez varovania ukončiť aj inak sľubné puto.

Kým sa dostaneme k tomu, ktoré znamenie sa hodí k Váham najviac zo všetkých, spomenieme ešte dve znamenia. Aj s nimi je taktiež vysoký predpoklad, že tento vzdušný vetroplach nájde šťastie v láske.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

VÁHY – BÝK

Začneme spojením, ktorému vládne spoločná planéta lásky – Venuša. A aj vďaka tomu sa mnohé ľúbostné nastavenia Váh a Býka prelínajú a rozumejú si. Teda minimálne v oblasti srdcových záležitostí. Býk ako klasický materialista udržiava Váhy viac na zemi, nenápadne drží kormidlo v ich partnerstve a volí smerovanie. Býk to robí šikovne, takmer nepozorovane.

A i keď u oboch znamení možno vnímať zosilnené sklony k manipulácii, navrch má Býk. A to aj napriek tomu, že Váhy si myslia čosi iné. Situáciu však nemajú v tomto vzťahu pod kontrolou tak, ako sa môže javiť.

Pozri tiež: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Býkovi?

partnerský horoskop váhy

Treba podotknúť, že ide o jeden z najreprezentatívnejších párov zverokruhu. Ako Býk, tak aj Váhy si potrpia na vyberanom vkuse, ktorý sa odzrkadľuje nielen na ich starostlivo pestovanom vzhľade, ale aj na príbytku. Obe znamenia milujú luxus, Býk je však menej ochotný zaň aj platiť, čo môže vyvolať mierne vlny nepokoja a nepochopenia v ich inak harmonickom vzťahu.

REKLAMA

Veľkým prínosom Váh do tohto spojenia je ich diplomacia, čo Býci oceňujú najmä vo vypätých situáciách, ktoré sa vďaka vhodne zvoleným slovám Váh dokážu pomerne rýchlo zastabilizovať. Jednoducho povedané, Váhy dokážu zmierniť občasné výbuchy Býka. Práve preto hádky u nich sú skôr výnimočnou situáciou.

Keď už je zle, tak sa skôr ocitnú v „tichej domácnosti“. Čo býva najčastejšou príčinou tohto nepríjemného stavu? Je to Býkova zvýšená žiarlivosť a na druhej strane prirodzený sklon Váh flirtovať. Pokiaľ však ustoja mierne zakolísania vo vzťahu a uistia sa jeden v druhom, čo si vyžaduje najmä čas, dokážu prežiť bok po boku až do staroby.

VÁHY – VODNÁR

Tak toto spojenie je viac ako netradičné. Javí sa tak už na prvý pohľad u nestranného pozorovateľa a je to tak aj v skutočnosti. Môže ísť dokonca o jedno z tých novodobejších typov „voľnejších“ partnerstiev.

Zo začiatku má tendenciu vložiť sa na 100 % do rozvíjania vzťahu Vodnár. No a keď začne ľúbostnú priazeň naplno prejavovať aj polovička v znamení Váh, dochádza k celkovému zosúladeniu. Okrem sexuálnej kompatibility sú hodnotové orientácie Váh a Vodnára veľmi podobné. 

Velí im spoločný živel – vzduch, preto môžu vyzerať ako pár mimoriadne excentricky, uvoľnene až uletene. Nikdy si so sebou vzájomne nemôžu „byť istí“, a možno aj preto ich to tak magneticky priťahuje k sebe.

Vybrali sme: TOP vášnivé znamenia zverokruhu: Patríš medzi ne?

partner pre váhy podľa horoskopu

A čo ešte spája tieto vzdušné znamenia? Určite je to ich spoločný sklon k predvádzaniu sa v spoločnosti, ale aj vzťah k umeniu a riešeniu filozofických problémov či „tajomstiev medzi nebom a zemou“.

Nie je to veľmi prakticky zameraný pár, z čoho môžu vznikať menšie nedorozumenia, nakoľko ani jeden z nich nemá potrebu držať sa pri zemi a riešiť pragmatické úlohy všedných dní. Pokiaľ však majú vytvorené vhodné podmienky a takpovediac postarané o „bežný servis“, nič im nebráni v neustálom rozvíjaní ich milostného vzťahu.

TOP partner pre Váhy podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Váham najviac z celého zverokruhu? Možno vás ani neprekvapí, že najideálnejším kandidátom je ďalšie vzdušné znamenie, a to konkrétne Blíženci. A v čom sú v oblasti lásky takí výnimoční okrem toho, že kombinácia vzduch – vzduch predurčuje vzťah k dynamike a nepredvídateľnosti? Čo im zaručuje lásku, ktorá hory prenáša?

VÁHY – BLÍŽENCI

Hlavnou ingredienciou ich partnerstva je slobodumilovnosť. Váhy ani Blíženci sa neradi viažu v takom tom klasickom ponímaní, preto si ani nemôžu vzájomne nič vyčítať. Tvoria energický pár, pričom raz „ťahá“ jeden a raz druhý. Dynamickejším z dvojice sú zaiste Blíženci, vďaka ktorým Váhy nikdy nespoznajú nudu.

Blíženci nenechajú Váhy stagnovať, keď k tomu aj budú mať občasné tendencie. Vďaka Blížencom dostanú Váhy zo seba maximum, stanú sa lepšími v mnohých smeroch. A aj keď Blíženci za nich neraz nenápadne rozhodnú, sú pre nich skvelou partiou. Úžasne ich motivujú, povzbudzujú a k tomu neprekročia pomyselnú líniu, za ktorou by sa už mohli Váhy cítiť obmedzovane či nekomfortne.

Zaujme ťa:  Kedy je človek šťastný? Odpovedz na tieto otázky a podívaj sa pravde do očí

ktoré znamenia sa hodia k váham

Väčšinou sa už od prvého zoznámenia mimoriadne silno priťahujú a dokážu prediskutovať celé dni. Okrem toho, že obľubujú spoločnosť, svoje sny si plnia aj vďaka spoločnému cestovaniu po exotických destináciách. Hodnoty Váh a Blížencov, rovnako ako ich vnímanie sveta sa vo veľkom prelína. Dokážu sa naozaj dobre pochopiť aj vo svojej vnútornej rozorvanosti, na ktorú obaja „trpia“.

Optimizmus, uvoľnenosť i diplomatické spôsoby komunikácie pri prípadných sporoch z nich robia stabilný pár, a to aj napriek tomu, že si dávajú vzájomne slobodu. Môžu sa síce rozísť, ale väčšinou sa znova zídu v znamení osudovej lásky.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.