REKLAMA

V predošlej časti našich partnerských horoskopov sme sa venovali tomu, ktoré znamenie sa hodí k Baranovi a teraz sa pozrieme na vec z druhého konca. Astrológia vie totiž prezradiť nielen ideálne partnerské konštelácie, ale tiež upozorniť na tie, v ktorých by to mohlo zásadne „vŕzgať“. Teda hrozí odlišné hodnotové zameranie partnerov aj závažné vzťahové problémy, ako strata dôvery či dlhotrvajúca neschopnosť vzájomného porozumenia. Ktoré znamenie sa nehodí k Baranovi, zistíte v nasledujúcich riadkoch.

Spomenieme až tri spojenia v rámci zverokruhu, ktoré nie sú ideálne, no jedno z nich predsa len získava nelichotivé prvenstvo a treba si veľmi dobre rozmyslieť, či vôbec takýto vzťah začať a dať mu šancu.

Ktoré znamenia sa nehodia k Baranovi a ich vzťahu hrozí nesúlad a krach?

Vo všeobecnosti by sme mohli konštatovať, že k Baranovi sa hodia rovnako ohnivé znamenia, ktoré však dokážu plne pochopiť Baranovo akčné zmýšľanie (Strelec, Lev), alebo trochu submisívnejší a prispôsobiví partneri (Ryby).

No vychádzať mu to s veľkou pravdepodobnosťou nebude u tých, ktorí ho zraňujú. Čím? Barana možno definitívne stratiť tak, že v partnera stratí dôveru. Veľmi sa ho dotýka akékoľvek flirtovanie s druhými, hoci i neškodné. 

Zaujme ťa: Kto je najlepší priateľ či priateľka podľa znamenia zverokruhu?

partnerský horoskop pre barana

Taktiež neznáša veľmi dobre, keď nemá posledné slovo.Napríklad partner za neho niečo vyberie, hoci len kus nábytku alebo dovolenku v rámci prekvapenia.

Extrémne zle môže dopadnúť vzťah s rovnako tvrdohlavým znamením, ktoré nie je schopné robiť ústupky. A keďže v tomto drží Baran medzi znameniami prvenstvo, logicky spojenie dvoch Baranov bude priam rozbuškou. Väčšinou stroskotávajú na nezmyselných bojoch o nadvládu vo vzťahu a keď sa pre nezhody rozídu, nie sú si schopní ani prísť na meno. A čo ostatné nevhodné spojenia?

REKLAMA

BARAN – RAK

Hlavným problémom vo vzťahu ohnivého Barana a vodného Raka je to, že sa vzájomne cítia obmedzovaní, pričom viac to prekáža Baranovi. Časom si môže vytvoriť až averziu na Rakove dobre mienené rady, usmernenia a plánovanie. 

No a na druhej strane je Baran pre Raka príliš výbušný a v komunikácii sa správa neohrabane, ostro a necitlivo. Pre jemného Raka, ktorý si berie k srdcu každé jedno slovo, je niečo také mimoriadne zraňujúce.

Baran sa pre neho stáva buranom, a to v celkom krátkom čase. Väčšinou sa zo vzťahu aj prvý odstrihne a Baran si potom pravdepodobne aj vydýchne. Sú to jednoducho odlišné povahy. Kým Baran je naviazaný na matériu, Rak sa necháva unášať fantáziou a je to vyslovene umelecká duša.

Pozri aj: Tip na vnútorné posilnenie vitality, činorodej energie a odolnosti proti stresu

partnerská zhoda baran

BARAN – KOZOROŽEC

Povedané natvrdo, týchto dvoch spája len fyzická príťažlivosť a súhra v sexuálnej oblasti. Dlhotrvajúci vzťah však od Barana a Kozorožca nemožno očakávať. Kozorožec nezvláda Baranovu impulzívnosť a Barana odrádza Kozorožcov chladný a pragmatický pohľad na svet.

Baran sa stáva pri Kozorožcovi znudený. Na Kozorožcovi mu prekáža jeho rozvaha, ktorú vníma ako spomalenie a tiež konzervatívne názory. Nie je vylúčené, že Kozorožcovi bude robiť naschvály, dokonca aj s tým cieľom, aby sa s ním radšej sám od seba rozišiel. Samozrejme, aj Kozorožec sa môže zaťať vo veci, ktorá mu leží na srdci a Baran sa nechce rozumne dohodnúť a prijať kompromis.

Ktoré znamenie sa nehodí k Baranovi najviac zo všetkých?

Okrem katastroficky končiacich vzťahov spojení Baran – Baran, ktoré sme spomínali vyššie, majú najhoršiu prognózu aj vzťahy Barana a Škorpióna. Zatiaľ čo Barani na seba narážajú svojou vzájomnou neústupčivosťou a súťaživosťou, spojenie so Škorpiónom môže mať na oboch viac devastačný vplyv.

BARAN – ŠKORPIÓN

V čom spočíva hlavný kameň úrazu tohto vzťahu? Je to zaiste žiarlivosť. Obe znamenia sú impulzívne, takže od začiatku sa partnerstvo vyvíja skôr „talianskym“ smerom.

Planúcu vášeň striedajú žiarlivostné scény a iskry lietajú všade naokolo.  Dalo by sa povedať, že tento vzťah zväčša „vyhorí“. Teda z veľkej vatry vášnivej lásky sa stane bezduché spálenisko, a to pomerne skoro.

Pozri aj: Ktoré znamenia najviac podvádzajú? Na tieto si daj pozor!

ktoré znamenia sa nehodia k Baranovi

A keby sa im aj podarilo prekonať prvé krízy, treba mať na pamäti, že Baranovi i Škorpiónovi vládne Mars. Znamená to, že boj o moc, vplyv a hlavné slovo vo vzťahu pochová aj zvyšky nádeje na ich ružovú perspektívu. No a ak budete niekde vidieť, ako lietajú veci z okna, tak to pravdepodobne „balí“ veci a sťahuje z bytu Baran Škorpióna alebo aj naopak.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.